Myślisz o godnym wynagrodzeniu na stanowisku parkieciarza? Nie wahaj się! Ta praca zapewni Ci nie tylko wysokie zarobki, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Pozwoli także na poznanie skandynawskich technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, obecnych w tamtejszym sektorze budowlanym. Wykorzystasz je przy dbałości o wykonywanie powierzonych zadań. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie zawodowe, gotowość do podjęcia nowych wyzwań oraz samodzielność. Pożądany brak nałogów i rzetelność.

Obowiązki

  • przygotowywanie podłoża pod parkiet
  • montaż paneli podłogowych
  • montaż paneli laminowanych
  • montaż listew przypodłogowych
  • montaż parkietu przemysłowego oraz mozaiki
  • przycinanie elementów z których układany jest parkiet
  • lakierowanie
  • cyklinowanie

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy parkieciarza
  • doświadczenie w przygotowywanie podłoża pod parkiet
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Oslo
Oslo to stolica i największe miasto Norwegii, gmina na prawach okręgu oraz siedziba władz sąsiedniego okręgu Akershus. Oslo jest położone na południowym wschodzie kraju, w środkowej części regionu Østlandet, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø oraz kilku mniejszych cieków do zatoki Oslofjorden. Miasto Oslo liczy w swoich granicach administracyjnych 647 676 mieszkańców (2015), podczas gdy obszar zurbanizowany (tettsted) Oslo, obejmujący także tereny sąsiednich gmin, 942 084 mieszkańców (2014).