Posiadasz uprawnienia do obsługi sprzętu ciężkiego? Umiesz wykonywać obsługę techniczną oraz proste regulacje i naprawy? Oferta pracy na stanowisku operatora walca drogowego jest idealnie dopasowana do Twoich predyspozycji. Przy pomocy powierzonych urządzeń będziesz pracował przy utwardzaniu nawierzchni wykonywanych z masy asfaltowej. Jedyne, czego potrzebujesz do pracy za granicą, to norweski numer personalny. Twoje dodatkowe atuty to udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, sumienność i rzetelność, a także brak nałogów.

Obowiązki

  • organizowanie stanowiska pracy
  • przygotowywanie maszyny do pracy w różnych warunkach
  • wykonywanie prac maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu
  • wykonywanie obsługi technicznej oraz prostych regulacji i napraw
  • sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania ww. urządzenia

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • zdany egzaminu operatora walca drogowego kl. III o masie walca do 18 t
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.