Jeżeli pragniesz pracować ze zgraną ekipą na stanowisku operatora walca drogowego, ta oferta jest dla Ciebie. Twoje zadania obejmują szereg czynności związanych nie tylko kompleksową obsługą maszyny czy sporządzaniem szczegółowej dokumentacji eksploatacyjnej. Obowiązki dotyczą również zagęszczania gruntów w robotach ziemnych. Niezwykle cenione jest posiadanie świadectwa zdanego egzaminu operatora walca drogowego klasy III o masie walca do 18 ton. Liczy się również bardzo dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna.

Obowiązki

  • organizowanie stanowiska pracy
  • przygotowywanie maszyny do pracy w różnych warunkach
  • wykonywanie prac maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu
  • wykonywanie obsługi technicznej oraz prostych regulacji i napraw
  • sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania ww. urządzenia

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • zdany egzaminu operatora walca drogowego kl. III o masie walca do 18 t
O Ålesund
Ålesund to portowe miasto handlowe położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: w tym Grytefjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden, w regionie Møre og Romsdal. Położone na półwyspie i kilku wyspach, tworzących dogodny port.