Dla kogo będziesz pracowac?

Ogłoszenie dotyczy pracy w naszej firmie tj. JobbAssistanse AS zarejestrowanej w Norwegii. Pracę otrzymasz bez pośredników na umowę o pracę z naszą firmą.

Miejsce pracy:

Norwegia: .

Nietuzinkowa oferta pracy w sektorze budownictwa i robót ziemnych na stanowisku operatora walca drogowego. Do Twoich zadań będą należały czynności związane z kompetentną obsługą maszyny. Dodatkowo będziesz czuwał nad postępem wykonywanych prac oraz tworzeniem dokumentacji dotyczącej wykonywanych działań. Warunki, jakie trzeba spełniać, by ubiegać się o zatrudnienie to: znajomość zasad bezpieczeństwa, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane świadectwo szkoły zawodowej, dyplom technika lub świadectwo czeladnicze.

Obowiązki

  • organizowanie stanowiska pracy
  • przygotowywanie maszyny do pracy w różnych warunkach
  • wykonywanie prac maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu
  • wykonywanie obsługi technicznej oraz prostych regulacji i napraw
  • sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania ww. urządzenia

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • zdany egzaminu operatora walca drogowego kl. III o masie walca do 18 t
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.