Oferta pracy jako operator maszyn dla osób kreatywnych i otwartych na dynamiczny rozwój. Twoje obowiązki będą obejmowały obsługę i kontrolę techniczną maszyn oraz urządzeń. Równie istotne będzie przestrzeganie procedur obowiązujących na wydziale produkcji. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem, dyspozycyjnością i otwartością na nowe wyzwania. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technologii.

Obowiązki

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie zleceń produkcyjncyh zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości
  • dbałość o utrzymanie maszyn w ruchy

Wymagania

  • chęć nauki obsługi maszyn produkcyjnych
  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.