Zatrudnimy osobę na stanowisko operatora maszyn. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na wydziale produkcji oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia oraz materiały. Głównym zadaniem będzie bieżąca obsługa maszyn, jak również usuwanie awarii powodujących zatrzymanie urządzeń technologicznych. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi oraz cierpliwością. Dodatkowo liczy się umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie zleceń produkcyjncyh zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości
  • dbałość o utrzymanie maszyn w ruchy

Wymagania

  • chęć nauki obsługi maszyn produkcyjnych
  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.