Myślisz o godnym wynagrodzeniu na stanowisku operatora maszyn? Nie wahaj się! Ta praca zapewni Ci nie tylko wysokie zarobki, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Pozwoli także na poznanie skandynawskich technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, obecnych w tamtejszym sektorze produkcyjnym. Wykorzystasz je przy dbałości o utrzymanie powierzonych maszyn w ruchu. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie zawodowe, gotowość do podjęcia nowych wyzwań oraz samodzielność. Pożądany brak nałogów i rzetelność.

Obowiązki

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie zleceń produkcyjncyh zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości
  • dbałość o utrzymanie maszyn w ruchy

Wymagania

  • chęć nauki obsługi maszyn produkcyjnych
  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Ålesund
Ålesund to portowe miasto handlowe położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: w tym Grytefjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden, w regionie Møre og Romsdal. Położone na półwyspie i kilku wyspach, tworzących dogodny port.