Posiadasz gruntowną wiedzę na temat obsługi i użytkowania ciężkiego sprzętu budowlanego? Masz kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac związanych z budową lub modernizacją różnych obiektów? Jesteś idealnym kandydatem na stanowisko operatora maszyn budowlanych w jednym z krajów skandynawskich. Wystarczy posiadać referencje w formie ustnej albo pisemnej, umiejętności spawalnicze oraz uprawnienia do obsługi ładowarki. Cechy pożądane to zorientowanie na wysoką jakość wykonywanej pracy i gotowość do sporadycznych wyjazdów delegacyjnych.

Przykładowe maszyny:

  • Operator koparki jednonaczyniowej
  • Operator koparkospycharki i koparkoładowarki
  • Operator koparki wielonaczyniowej
  • Operator koparki drenarskiej
  • Operator koparki wielonaczyniowej łańcuchowej
  • Operator maszyny do czyszczenia i renowacji rowów melioracyjnych
  • Operator spycharki
  • Operator zgarniarki
  • Operator równiarki
  • Operator ładowarki jednonaczyniowej
  • Operator walca do stabilizacji gruntu
  • Operator zagęszczarki i ubijaka wibracyjnego

Niebanalna oferta pracy w sektorze budownictwa i robót ziemnych na stanowisku operatora maszyn budowlanych. Do Twoich zadań będą należały czynności związane z kompetentną obsługą maszyn. Dodatkowo będziesz czuwał nad postępem wykonywanych prac oraz tworzeniem dokumentacji dotyczącej prowadzonych działań. Warunki, jakie trzeba spełniać, by ubiegać się o zatrudnienie to: znajomość zasad bezpieczeństwa, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie przy robotach torowych lub uprawnienia spawalnicze.

Obowiązki

  • wykonywanie czynności towarzyszących przygotowaniu maszyny i osprzętu do wykonania robót
  • znajomość wytycznych nadzoru co do wymagań i zakresu zadań do wykonania
  • obsługa maszyny, wykonywanie robót ziemnych
  • wykonywanie prostych napraw
  • kontrola wykonywanej pracy
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu związanego z daną maszyną
  • książka operatora maszyn roboczych
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.