Wykwalifikowani operatorzy maszyn budowlanych potrzebni od zaraz! Jeśli poszukujesz pracy zgodnej z Twoimi predyspozycjami, posiadasz ustne lub pisemne referencje, ta oferta jest dla Ciebie. Jako pracownik na wskazanym stanowisku będziesz zajmował się obsługą oraz bieżącą konserwacją sprzętu budowlanego, takiego jak na przykład koparki mobilne i hydrauliczne. Zostaną Ci zapewnione odpowiednie narzędzia i materiały, a także odzież robocza. Na tym stanowisku niezwykle istotne jest nie tylko wykształcenie kierunkowe. Liczy się też cierpliwość i dokładność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Praca od zaraz za granicą na stanowisku operatora maszyn budowlanych. Nie potrzebujesz szeregu pozwoleń lub innych dokumentów, by realizować powierzone zadania na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy. Na wskazanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za organizowanie miejsca pracy oraz przygotowywanie maszyny do działań w różnych warunkach. Bogactwo dostępnych materiałów pozwoli Ci nie tylko na sprawne wykonanie zaplanowanych prac, ale także na wykazanie się umiejętnościami w zakresie kompleksowej obsługi urządzeń technicznych.

Przykładowe maszyny:

  • Operator koparki jednonaczyniowej
  • Operator koparkospycharki i koparkoładowarki
  • Operator koparki wielonaczyniowej
  • Operator koparki drenarskiej
  • Operator koparki wielonaczyniowej łańcuchowej
  • Operator maszyny do czyszczenia i renowacji rowów melioracyjnych
  • Operator spycharki
  • Operator zgarniarki
  • Operator równiarki
  • Operator ładowarki jednonaczyniowej
  • Operator walca do stabilizacji gruntu
  • Operator zagęszczarki i ubijaka wibracyjnego

Obowiązki

  • wykonywanie czynności towarzyszących przygotowaniu maszyny i osprzętu do wykonania robót
  • znajomość wytycznych nadzoru co do wymagań i zakresu zadań do wykonania
  • obsługa maszyny, wykonywanie robót ziemnych
  • wykonywanie prostych napraw
  • kontrola wykonywanej pracy
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu związanego z daną maszyną
  • książka operatora maszyn roboczych
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.