Wspaniała oferta pracy na stanowisku operatora maszyn budowlanych w dynamicznie rozwijającej się firmie już na Ciebie czeka! Jako pracownik będziesz zajmował się zadaniami wykonywanymi na placu budowy przy użyciu ciężkiego sprzętu. Do Twoich obowiązków będzie należało również usuwanie wszelkiego rodzaju awarii i usterek. Warunki niezbędne do podjęcia zatrudnienia to dobra znajomość technicznego języka angielskiego lub norweskiego w mowie i piśmie, znakomita sprawność fizyczna, systematyczność i podzielność uwagi. Niezaprzeczalnym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte referencjami.

Przykładowe maszyny:

  • Operator koparki jednonaczyniowej
  • Operator koparkospycharki i koparkoładowarki
  • Operator koparki wielonaczyniowej
  • Operator koparki drenarskiej
  • Operator koparki wielonaczyniowej łańcuchowej
  • Operator maszyny do czyszczenia i renowacji rowów melioracyjnych
  • Operator spycharki
  • Operator zgarniarki
  • Operator równiarki
  • Operator ładowarki jednonaczyniowej
  • Operator walca do stabilizacji gruntu
  • Operator zagęszczarki i ubijaka wibracyjnego

Obowiązki

  • wykonywanie czynności towarzyszących przygotowaniu maszyny i osprzętu do wykonania robót
  • znajomość wytycznych nadzoru co do wymagań i zakresu zadań do wykonania
  • obsługa maszyny, wykonywanie robót ziemnych
  • wykonywanie prostych napraw
  • kontrola wykonywanej pracy
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu związanego z daną maszyną
  • książka operatora maszyn roboczych
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.