Nie musisz już walczyć o pracę zgodną z Twoimi umiejętnościami. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku operatora maszyn budowlanych i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało wykonywanie standardowych praca z zakresu branży drogowej oraz robót ziemnych. Dodatkowym zadaniem będzie zajmowanie się pracami konserwacyjnymi, aby powierzone urządzenia były utrzymane w jak najlepszym stanie. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi. Dodatkowo liczy się zaangażowanie oraz umiejętność współdziałania z innymi. Pożądane posiadanie uprawnień spawalniczych.

Przykładowe maszyny:

  • Operator koparki jednonaczyniowej
  • Operator koparkospycharki i koparkoładowarki
  • Operator koparki wielonaczyniowej
  • Operator koparki drenarskiej
  • Operator koparki wielonaczyniowej łańcuchowej
  • Operator maszyny do czyszczenia i renowacji rowów melioracyjnych
  • Operator spycharki
  • Operator zgarniarki
  • Operator równiarki
  • Operator ładowarki jednonaczyniowej
  • Operator walca do stabilizacji gruntu
  • Operator zagęszczarki i ubijaka wibracyjnego

Niezwykle korzystna oferta pracy dla kandydatów na stanowisko operatora maszyn budowlanych. Do Twoich podstawowych zadań jako osoby obsługującej urządzenia należy kontrola ich stanu technicznego oraz konserwacja. Twoje obowiązki to także utrzymywanie porządku na stanowisku roboczym i dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Podstawowe wymagania: wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe, udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność pracy zespołowej. Pożądanym atutem będzie auto do dyspozycji na terenie Norwegii.

Obowiązki

  • wykonywanie czynności towarzyszących przygotowaniu maszyny i osprzętu do wykonania robót
  • znajomość wytycznych nadzoru co do wymagań i zakresu zadań do wykonania
  • obsługa maszyny, wykonywanie robót ziemnych
  • wykonywanie prostych napraw
  • kontrola wykonywanej pracy
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu związanego z daną maszyną
  • książka operatora maszyn roboczych
O Haugesund
Haugesund to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Rogaland. Jest to niewielki port morski. Haugesund jest 403. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 31 530 osób.