Oferta skierowana do osób zainteresowanych pracą w Norwegii na stanowisku operatora koparko-ładowarki. Osoba zatrudniona będzie zajmować się załadunkiem i transportowaniem mas ziemnych. Dodatkowo do jej zadań należy odpowiednie zabezpieczanie stanowiska pracy oraz dbałość o powierzony sprzęt. Kandydat na pracownika powinien spełniać następujące kryteria: bardzo dobra sprawność fizyczna – brak zaburzeń równowagi, sumienność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Obowiązki

  • wyrównywanie terenu za pomocą koparko-ładowarki
  • wykonywanie wykopów, odspajanie gruntu terenu
  • rozmieszczanie i segregowanie powstałych materiałów
  • dokonywanie drobnych napraw oraz wymienianie płynów eksploatacyjnych i opon w koparko-ładowarce
  • kontrola wykonywanej pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu operatora koparko-ładowarki
  • książka operatora maszyn roboczych
  • prawo jazdy kategori B lub T
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.