Niepowtarzalna oferta pracy dla zainteresowanych stanowiskiem operatora koparko-ładowarki. Jako pracownik będziesz zajmował się kompleksową obsługą maszyn budowlanych oraz ich ewentualną naprawą. Zakres Twoich obowiązków będzie obejmował również wykonywanie prac na koparce przeładunkowej z wymiennym osprzętem, a także sortowanie i rozmieszczanie materiałów na terenie składowania. Do wymagań stawianych pracownikowi należą: dobra znajomość zasad BHP, przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku, predyspozycje do prac na wysokości.

Obowiązki

  • wyrównywanie terenu za pomocą koparko-ładowarki
  • wykonywanie wykopów, odspajanie gruntu terenu
  • rozmieszczanie i segregowanie powstałych materiałów
  • dokonywanie drobnych napraw oraz wymienianie płynów eksploatacyjnych i opon w koparko-ładowarce
  • kontrola wykonywanej pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu operatora koparko-ładowarki
  • książka operatora maszyn roboczych
  • prawo jazdy kategori B lub T
O Oslo
Oslo to stolica i największe miasto Norwegii, gmina na prawach okręgu oraz siedziba władz sąsiedniego okręgu Akershus. Oslo jest położone na południowym wschodzie kraju, w środkowej części regionu Østlandet, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø oraz kilku mniejszych cieków do zatoki Oslofjorden. Miasto Oslo liczy w swoich granicach administracyjnych 647 676 mieszkańców (2015), podczas gdy obszar zurbanizowany (tettsted) Oslo, obejmujący także tereny sąsiednich gmin, 942 084 mieszkańców (2014).