Chcesz być częścią ekipy najbardziej utalentowanych operatorów koparko-ładowarki, pracujących za granicą? Myślisz o pracy godnie wynagradzanej, w dynamicznie rozwijającej się firmie? Nie czekaj! Już dziś dostępna jest oferta na wskazane stanowisko. W zakresie Twoich obowiązków będzie wykonywanie wykopów, załadunek i transportowanie mas ziemnych. Aby móc pracować jako operator koparko-ładowarki, musisz mieć ukończone szkolenie z tego zakresu i kilka lat doświadczenia w branży. Liczy się również dyspozycyjność, wyobraźnia przestrzenna oraz umiejętność pracy w wieloosobowych zespołach.

Obowiązki

  • wyrównywanie terenu za pomocą koparko-ładowarki
  • wykonywanie wykopów, odspajanie gruntu terenu
  • rozmieszczanie i segregowanie powstałych materiałów
  • dokonywanie drobnych napraw oraz wymienianie płynów eksploatacyjnych i opon w koparko-ładowarce
  • kontrola wykonywanej pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu operatora koparko-ładowarki
  • książka operatora maszyn roboczych
  • prawo jazdy kategori B lub T
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.