Oferta pracy jako operator dźwigu/ żurawia dla osób zaangażowanych i otwartych na innowacyjność. Twoje obowiązki będą obejmowały obsługę i kontrolę techniczną maszyn oraz urządzeń. Równie istotne będzie przestrzeganie procedur obowiązujących na placu budowy. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem, dyspozycyjnością i otwartością na nowe wyzwania. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technologii.

Obowiązki

  • przenoszenie materiałów zgodnie z planem lub harmonogramem
  • konfiguracja i monitorowanie stanu maszyn
  • drobne naprawy sprzętu, zgłasznie usterki odpowiednim osobom
  • przygotowanie sprzętu do sprawnej i bezproblemowej pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • aktualne wyniki badań wysokościowych
  • kurs operatora żurawi wieżowych
  • zdany egzamin UDT
O Tønsberg
Tønsberg to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Vestfold, na zachodnich brzegach Oslofjorden. W mieście żyje około 35 tys. osób.