Nie zwlekaj! Tylko praca na stanowisku operatora dźwigu/ żurawia zapewni Ci wysokie zarobki, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Wskazany zawód pozwoli na obsługę dźwigu określonego typu, a także na poznanie skandynawskich technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, obecnych w tamtejszym sektorze budowlanym. Wykorzystasz je przy dbałości o utrzymanie powierzonych maszyn w ruchu. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: aktualne wyniki badań wysokościowych, gotowość do podjęcia nowych wyzwań oraz samodzielność. Pożądane prawo jazdy kategorii B i własne auto.

Obowiązki

  • przenoszenie materiałów zgodnie z planem lub harmonogramem
  • konfiguracja i monitorowanie stanu maszyn
  • drobne naprawy sprzętu, zgłasznie usterki odpowiednim osobom
  • przygotowanie sprzętu do sprawnej i bezproblemowej pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • aktualne wyniki badań wysokościowych
  • kurs operatora żurawi wieżowych
  • zdany egzamin UDT
O Haugesund
Haugesund to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Rogaland. Jest to niewielki port morski. Haugesund jest 403. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 31 530 osób.