Korzystna finansowo praca dla kandydatów na stanowisko operatora dźwigu/ żurawia. Do Twoich podstawowych zadań jako osoby obsługującej urządzenia należy sprawna koordynacja ich działania i bieżąca konserwacja. Twoje obowiązki to także ocena stanu ryzyka w momencie wykonywania pracy oraz utrzymywanie porządku na stanowisku roboczym. Podstawowe wymagania: udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dbałość o powierzony sprzęt, sumienność. Pożądanym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • przenoszenie materiałów zgodnie z planem lub harmonogramem
  • konfiguracja i monitorowanie stanu maszyn
  • drobne naprawy sprzętu, zgłasznie usterki odpowiednim osobom
  • przygotowanie sprzętu do sprawnej i bezproblemowej pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • aktualne wyniki badań wysokościowych
  • kurs operatora żurawi wieżowych
  • zdany egzamin UDT
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.