Rzetelna oferta pracy dla osób, które myślą o zatrudnieniu za granicą. Korzystna praca na stanowisku montera okien w Norwegii. Jako pracownik będziesz zajmował się zestawianiem elementów konstrukcji okiennych na podstawie odpowiednich planów oraz bieżącym raportowaniem o odchyleniach jakościowych i ilościowych. Warunki niezbędne do podjęcia zatrudnienia to brak przeciwwskazań zdrowotnych, systematyczność i podzielność uwagi, język angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym. Niezaprzeczalnym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte referencjami.

Obowiązki

  • przestrzeganie standardów i zasad BHP w trakcie wykonywanych zadań
  • wykonanie pomiarów otworów okiennych
  • wykonanie prac przygotowujących otwory okienne do montażu okien
  • montaż okien zgodnie z projektem
  • wykonanie prac wykończeniowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność podczas wykonywania powierzonych prac
  • umiejętność pracy samodzielnej
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.