Zatrudnimy osobę na stanowisko montera okien. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na budowie oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia oraz materiały. Głównym zadaniem będą prace montażowe przy otworach okiennych dla klientów prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi oraz cierpliwością. Dodatkowo liczy się umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • przestrzeganie standardów i zasad BHP w trakcie wykonywanych zadań
  • wykonanie pomiarów otworów okiennych
  • wykonanie prac przygotowujących otwory okienne do montażu okien
  • montaż okien zgodnie z projektem
  • wykonanie prac wykończeniowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność podczas wykonywania powierzonych prac
  • umiejętność pracy samodzielnej
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.