Czujesz się zagubiony w krajowej rzeczywistości? Posiadasz kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac związanych z budową lub modernizacją różnych obiektów? Jesteś idealnym kandydatem na stanowisko montera okien w jednym z krajów skandynawskich. Wystarczy posiadać referencje w formie ustnej albo pisemnej, umiejętności konstrukcyjne oraz uprawnienia do prac montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych, a także użyteczności publicznej. Cechy pożądane to zorientowanie na wysoką jakość wykonywanej pracy i gotowość do realizacji zadań terminowych.

Obowiązki

  • przestrzeganie standardów i zasad BHP w trakcie wykonywanych zadań
  • wykonanie pomiarów otworów okiennych
  • wykonanie prac przygotowujących otwory okienne do montażu okien
  • montaż okien zgodnie z projektem
  • wykonanie prac wykończeniowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność podczas wykonywania powierzonych prac
  • umiejętność pracy samodzielnej
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.