Uczciwa i w pełni legalna praca na stanowisku montera okien w Norwegii. Już nie musisz starać się o plik zaświadczeń, gwarantujących zatrudnienie w zawodzie. Wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego oraz zaangażowanie. Te elementy pozwolą Ci na współpracę w międzynarodowym zespole. Do Twoich obowiązków będzie należało wnikliwe zapoznanie się z dokumentacją robót budowlanych, a także zdolności techniczne i umiejętność sprawnej realizacji prac montażowych. Oprócz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań dodatkowym atutem będzie dyspozycyjność.

Obowiązki

  • przestrzeganie standardów i zasad BHP w trakcie wykonywanych zadań
  • wykonanie pomiarów otworów okiennych
  • wykonanie prac przygotowujących otwory okienne do montażu okien
  • montaż okien zgodnie z projektem
  • wykonanie prac wykończeniowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność podczas wykonywania powierzonych prac
  • umiejętność pracy samodzielnej
O Haugesund
Haugesund to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Rogaland. Jest to niewielki port morski. Haugesund jest 403. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 31 530 osób.