Przejrzysta oferta pracy za granicą na stanowisku montera izolacji. Nie potrzebujesz szeregu dziwnych dokumentów, by realizować powierzone zadania na wysokim poziomie. Wystarczy dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Na wskazanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wykonywanie standardowych prac z zakresu branży budowlanej oraz robót dotyczących izolacji akustycznej i wodoszczelnej przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Bogactwo dostępnych narzędzi pozwoli Ci nie tylko na sprawne wykonanie zaplanowanych prac, ale także na wykazanie się kreatywnością w zakresie zagospodarowania przestrzennego.

Obowiązki

  • montaż, konserwacja i naprawa izolacji termicznych, akustycznych, wodoszczelnych
  • ocieplanie i wygłuszanie wnętrz budynków
  • prace blacharskie
  • przetwarzanie materiałów izolacyjnych
  • wykonywanie pracy na wysokościach
  • czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w zawodzie montera izolacji
  • umiejętność montowania izolacji z: armaflex, blachy, aluminium, wełny, PVC
  • doświadczenie w pracy za granicą mile widziane
  • umiejętność pracy na wysokościach
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.