Niepowtarzalna oferta pracy na stanowisku montera izolacji. Jako pracownik będziesz realizował zadania z zakresu wykonywania zleceń budowlanych zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości. Równie istotnym kryterium będzie Twoje zaangażowanie w ocenę jakości materiałów stosowanych do działań konserwacyjnych oraz naprawczych. Warunki konieczne do podjęcia wskazanej pracy to potwierdzone kilkuletnie doświadczenie zawodowe, bezwzględne przestrzeganie zasad BHP, refleks i podzielność uwagi niezbędne do prac z wykorzystaniem izolacji przemysłowych. Pożądana dyspozycyjność.

Obowiązki

  • montaż, konserwacja i naprawa izolacji termicznych, akustycznych, wodoszczelnych
  • ocieplanie i wygłuszanie wnętrz budynków
  • prace blacharskie
  • przetwarzanie materiałów izolacyjnych
  • wykonywanie pracy na wysokościach
  • czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w zawodzie montera izolacji
  • umiejętność montowania izolacji z: armaflex, blachy, aluminium, wełny, PVC
  • doświadczenie w pracy za granicą mile widziane
  • umiejętność pracy na wysokościach
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.