Myślisz o godnym wynagrodzeniu na stanowisku montera izolacji? Nie wahaj się! Ta praca zapewni Ci nie tylko wysokie zarobki, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Pozwoli także na poznanie skandynawskich technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, obecnych w tamtejszym sektorze budowlanym. Wykorzystasz je przy dbałości o wykonywanie powierzonych zadań. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie zawodowe, gotowość do podjęcia nowych wyzwań oraz samodzielność. Pożądany brak nałogów i rzetelność.

Obowiązki

  • montaż, konserwacja i naprawa izolacji termicznych, akustycznych, wodoszczelnych
  • ocieplanie i wygłuszanie wnętrz budynków
  • prace blacharskie
  • przetwarzanie materiałów izolacyjnych
  • wykonywanie pracy na wysokościach
  • czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w zawodzie montera izolacji
  • umiejętność montowania izolacji z: armaflex, blachy, aluminium, wełny, PVC
  • doświadczenie w pracy za granicą mile widziane
  • umiejętność pracy na wysokościach
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.