Zatrudnimy osobę na stanowisko montera izolacji. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na budowie oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia oraz materiały. Głównym zadaniem będzie bieżąca obsługa prac izolacyjnych z wykorzystaniem takich materiałów jak armaflex, blacha czy aluminium. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi oraz cierpliwością. Dodatkowo liczy się umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • montaż, konserwacja i naprawa izolacji termicznych, akustycznych, wodoszczelnych
  • ocieplanie i wygłuszanie wnętrz budynków
  • prace blacharskie
  • przetwarzanie materiałów izolacyjnych
  • wykonywanie pracy na wysokościach
  • czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w zawodzie montera izolacji
  • umiejętność montowania izolacji z: armaflex, blachy, aluminium, wełny, PVC
  • doświadczenie w pracy za granicą mile widziane
  • umiejętność pracy na wysokościach
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.