Monterzy instalacji sanitarnych z doświadczeniem potrzebni od dziś! Jeśli poszukujesz pracy zgodnej z Twoimi kwalifikacjami, posiadasz ustne lub pisemne referencje, ta oferta jest dla Ciebie. Na wskazanym stanowisku będziesz zajmował się wykonywaniem prac eksploatacyjnych na sieci hydraulicznej oraz usuwaniem awarii we wskazanych obiektach. Zostaną Ci zapewnione odpowiednie narzędzia i materiały, a także odzież robocza. Na tym stanowisku niezwykle istotne jest nie tylko udokumentowane wykształcenie kierunkowe. Liczy się też cierpliwość i dokładność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Obowiązki

  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody
  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • budowanie i konserwowanie lokalnych oczyszczalni ścieków
  • budowanie i konserwowanie studni kopanych i wierconych
  • montowanie, naprawianie i konserwowanie instalacji z pompą ciepła

Wymagania

  • wykształcenie na poziomie ukończonej zasadniczej szkoły zawodowej o profilu technicznym
  • egzamin zawodowy potwierdzający kwalifikacje zawodowe w kierunku monter instalacji i urządzeń sanitarnych
O Tønsberg
Tønsberg to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Vestfold, na zachodnich brzegach Oslofjorden. W mieście żyje około 35 tys. osób.