Aplikuj na stanowisko montera instalacji sanitarnych do pracy za granicą. Twoje zadania będą obejmowały głównie montaż i naprawę instalacji wodociągowej oraz kanalizacyjnej. Dodatkowe obowiązki to nadzór nad pracami podwykonawców oraz weryfikacja poprawności dokumentacji otrzymanej po zakończeniu robót pod kątem zgodności z wymaganiami określonymi w normach europejskich. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: udokumentowane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kategorii B i norweski numer personalny. Pożądany brak nałogów i rzetelność.

Obowiązki

  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody
  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • budowanie i konserwowanie lokalnych oczyszczalni ścieków
  • budowanie i konserwowanie studni kopanych i wierconych
  • montowanie, naprawianie i konserwowanie instalacji z pompą ciepła

Wymagania

  • wykształcenie na poziomie ukończonej zasadniczej szkoły zawodowej o profilu technicznym
  • egzamin zawodowy potwierdzający kwalifikacje zawodowe w kierunku monter instalacji i urządzeń sanitarnych
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.