Posiadasz gruntowną wiedzę na temat tworzenia nowych instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych? Masz kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac związanych z budową oraz przebudową sieci hydraulicznej? Jesteś idealnym kandydatem na stanowisko instalacji sanitarnych w Norwegii. Wystarczy posiadać kilkuletnie doświadczenie zawodowe, a także referencje w formie ustnej lub pisemnej. Cechy pożądane to zorientowanie na wysoką jakość wykonywanej pracy i gotowość do sporadycznych wyjazdów delegacyjnych.

Obowiązki

  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody
  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • budowanie i konserwowanie lokalnych oczyszczalni ścieków
  • budowanie i konserwowanie studni kopanych i wierconych
  • montowanie, naprawianie i konserwowanie instalacji z pompą ciepła

Wymagania

  • wykształcenie na poziomie ukończonej zasadniczej szkoły zawodowej o profilu technicznym
  • egzamin zawodowy potwierdzający kwalifikacje zawodowe w kierunku monter instalacji i urządzeń sanitarnych
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.