Już od teraz wyjątkowa oferta pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych w Norwegii. Potrzebne jest zaangażowanie i rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole. Podstawowe obowiązki koncentrują się wokół robót hydraulicznych przy odpowiednim wykorzystaniu różnorodnych materiałów. Aby zostać zatrudnionym, wystarczy przedstawić odpowiednie zaświadczenie lekarskie o dobrym stanie zdrowia, referencje ustne lub pisemne oraz norweski numer personalny. Mile widziana komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

Obowiązki

  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody
  • montowanie, naprawianie oraz konserwowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • budowanie i konserwowanie lokalnych oczyszczalni ścieków
  • budowanie i konserwowanie studni kopanych i wierconych
  • montowanie, naprawianie i konserwowanie instalacji z pompą ciepła

Wymagania

  • wykształcenie na poziomie ukończonej zasadniczej szkoły zawodowej o profilu technicznym
  • egzamin zawodowy potwierdzający kwalifikacje zawodowe w kierunku monter instalacji i urządzeń sanitarnych
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.