Dobrze płatna praca dla kandydatów na stanowisko malarz-piaskarz. Do Twoich podstawowych zadań należy przygotowanie powierzchni do malowania, czyli szpachlowanie, gładzenie czy gruntowanie. Twoje obowiązki to także sprawne dobieranie i nakładanie koloru oraz utrzymywanie porządku na stanowisku roboczym. Podstawowe wymagania: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność pracy zespołowej, sumienność. Pożądanym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • Przygotowywanie powierzchni do malowania,
  • malowanie i piaskowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy, doświadczeniew piaskowaniu i malowaniu natryskowym elementów metalowych i innych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.