Wykwalifikowani malarze - piaskarze potrzebni od zaraz! Jeśli poszukujesz pracy zgodnej z Twoimi aspiracjami, posiadasz ustne lub pisemne referencje, ta oferta jest dla Ciebie. Jako pracownik na wskazanym stanowisku będziesz zajmował się przygotowaniem powierzchni do malowania oraz pracami ogólnobudowlanymi. Zostaną Ci zapewnione odpowiednie narzędzia i materiały, a także odzież robocza. Na tym stanowisku niezwykle istotne jest nie tylko zaangażowanie. Liczy się też cierpliwość i dokładność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Obowiązki

  • Przygotowywanie powierzchni do malowania,
  • malowanie i piaskowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy, doświadczeniew piaskowaniu i malowaniu natryskowym elementów metalowych i innych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.