Czujesz się zagubiony w krajowej rzeczywistości? Masz kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac związanych z budową lub modernizacją różnych obiektów? Jesteś idealnym kandydatem na stanowisko malarza – piaskarza w jednym z krajów skandynawskich. Wystarczy posiadać referencje w formie ustnej albo pisemnej, umiejętności spawalnicze oraz uprawnienia do prac malarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych, a także użyteczności publicznej. Cechy pożądane to zorientowanie na wysoką jakość wykonywanej pracy i gotowość do sporadycznych wyjazdów delegacyjnych.

Obowiązki

  • Przygotowywanie powierzchni do malowania,
  • malowanie i piaskowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy, doświadczeniew piaskowaniu i malowaniu natryskowym elementów metalowych i innych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Ålesund
Ålesund to portowe miasto handlowe położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: w tym Grytefjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden, w regionie Møre og Romsdal. Położone na półwyspie i kilku wyspach, tworzących dogodny port.