Praca na stanowisku kierownika budowy w przyjaznym i zgranym zespole. Wskazana oferta jest idealnie dopasowana do Twoich predyspozycji nie tylko ze względu na możliwość odbycia szeregu szkoleń rozwojowych. Przy pomocy powierzonego sprzętu będziesz uczestniczył w kompleksowym nadzorowaniu placu budowy. Jedyne, czego potrzebujesz do pracy za granicą, to norweski numer personalny. Twoje dodatkowe atuty to udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, odpowiedzialność i sumienność, a także komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Obowiązki

  • nadzorowanie placu budowy
  • planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów
  • koordynowanie harmonogramów
  • kontrola kosztów
  • kontrola oraz dokumentowanie jakości
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
  • sporządzanie raportów projektu

Wymagania

  • min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu prac remontowo-budowlanych, wykończeniowych i ich nadzorem
  • dobra znajomość języka norweskiego
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.