Od najmłodszych lat czujesz w sobie artystyczną duszę? Wykonywanie zdobień w kamieniu nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? Oferta pracy na stanowisku kamieniarza jest idealnie dostosowana do Twoich predyspozycji. Przy pomocy wszelkich dostępnych narzędzi i zasobów technologicznych będziesz wykonywał zlecenia zgodnie ze standardami bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Jedyne, czego potrzebujesz, to zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań. Twoje dodatkowe atuty: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, sumienność i rzetelność, a także brak nałogów.

Obowiązki

  • cięcie bloków kamienia na płyty kamienne
  • przycinanie płyt na elementy o wymaganym kształcie i wymiarze
  • szlifowanie i polerowanie kamienia naturalnego
  • nadawanie określonego rodzaju faktury elementom kamiennym
  • operacje końcowe, takie jak wiercenie otworów, fazowanie, profilowanie i wykonywanie nietypowych fragmentów elementów kamiennych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy w zakładzie kamieniarskim
  • doświadczenie w obsłudze specjalistycznych narzędzi, takich jak różnego rodzaju piły diamentowe, szlifierki, polerki, frezarki
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.