Niebanalna oferta pracy w sektorze budownictwa i robót wykończeniowych na stanowisku kamieniarza. Do Twoich zadań będą należały czynności związane z kompetentną obsługą maszyn takich jak różnego rodzaju piły diamentowe, szlifierki, polerki i frezarki. Dodatkowo będziesz czuwał nad postępem wykonywanych prac oraz tworzeniem dokumentacji dotyczącej prowadzonych działań. Warunki, jakie trzeba spełniać, by ubiegać się o zatrudnienie to: znajomość zasad bezpieczeństwa, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie kamieniarskim.

Obowiązki

  • cięcie bloków kamienia na płyty kamienne
  • przycinanie płyt na elementy o wymaganym kształcie i wymiarze
  • szlifowanie i polerowanie kamienia naturalnego
  • nadawanie określonego rodzaju faktury elementom kamiennym
  • operacje końcowe, takie jak wiercenie otworów, fazowanie, profilowanie i wykonywanie nietypowych fragmentów elementów kamiennych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy w zakładzie kamieniarskim
  • doświadczenie w obsłudze specjalistycznych narzędzi, takich jak różnego rodzaju piły diamentowe, szlifierki, polerki, frezarki
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.