Praca od zaraz za granicą na stanowisku kamieniarza. Nie potrzebujesz szeregu pozwoleń lub innych dokumentów, by realizować powierzone zadania na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy. Na wskazanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za organizowanie miejsca pracy oraz przygotowywanie maszyn do szlifowania i polerowania kamienia naturalnego w różnych warunkach. Bogactwo dostępnych materiałów pozwoli Ci nie tylko na sprawne wykonanie zaplanowanych prac, ale także na wykazanie się umiejętnościami w zakresie kompleksowej obsługi urządzeń technicznych.

Obowiązki

  • cięcie bloków kamienia na płyty kamienne
  • przycinanie płyt na elementy o wymaganym kształcie i wymiarze
  • szlifowanie i polerowanie kamienia naturalnego
  • nadawanie określonego rodzaju faktury elementom kamiennym
  • operacje końcowe, takie jak wiercenie otworów, fazowanie, profilowanie i wykonywanie nietypowych fragmentów elementów kamiennych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy w zakładzie kamieniarskim
  • doświadczenie w obsłudze specjalistycznych narzędzi, takich jak różnego rodzaju piły diamentowe, szlifierki, polerki, frezarki
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Oslo
Oslo to stolica i największe miasto Norwegii, gmina na prawach okręgu oraz siedziba władz sąsiedniego okręgu Akershus. Oslo jest położone na południowym wschodzie kraju, w środkowej części regionu Østlandet, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø oraz kilku mniejszych cieków do zatoki Oslofjorden. Miasto Oslo liczy w swoich granicach administracyjnych 647 676 mieszkańców (2015), podczas gdy obszar zurbanizowany (tettsted) Oslo, obejmujący także tereny sąsiednich gmin, 942 084 mieszkańców (2014).