Dobrze płatna praca dla kandydatów na stanowisko kamieniarza. Do Twoich podstawowych zadań należy sortowanie, załadunek oraz transportowanie wskazanych płyt kamiennych. Twoje obowiązki to także ocena stanu ryzyka w momencie wykonywania pracy oraz utrzymywanie porządku na stanowisku roboczym. Podstawowe wymagania: udokumentowane doświadczenie zawodowe, sprawność fizyczna, umiejętność pracy zespołowej. Pożądanym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • cięcie bloków kamienia na płyty kamienne
  • przycinanie płyt na elementy o wymaganym kształcie i wymiarze
  • szlifowanie i polerowanie kamienia naturalnego
  • nadawanie określonego rodzaju faktury elementom kamiennym
  • operacje końcowe, takie jak wiercenie otworów, fazowanie, profilowanie i wykonywanie nietypowych fragmentów elementów kamiennych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy w zakładzie kamieniarskim
  • doświadczenie w obsłudze specjalistycznych narzędzi, takich jak różnego rodzaju piły diamentowe, szlifierki, polerki, frezarki
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Fredrikstad
Fredrikstad to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Østfold. Fredrikstad jest 282. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 70 418 osób. Pod względem zaludnienia Fredrikstad zajmuje 7. miejsce wśród norweskich gmin.