Atrakcyjna praca dla zainteresowanych stanowiskiem kamieniarza. Jako pracownik będziesz zajmował się kompleksową obsługą sprzętu do cięcia bloków kamienia na płyty kamienne oraz jego ewentualną naprawą. Zakres Twoich obowiązków będzie obejmował również ścisłą współpracę z kierownikiem budowy w zakresie bieżącego planowania prac. Do wymagań stawianych pracownikowi należą: dobra znajomość rysunku technicznego, przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku, gotowość do pracy w delegacji.

Obowiązki

  • cięcie bloków kamienia na płyty kamienne
  • przycinanie płyt na elementy o wymaganym kształcie i wymiarze
  • szlifowanie i polerowanie kamienia naturalnego
  • nadawanie określonego rodzaju faktury elementom kamiennym
  • operacje końcowe, takie jak wiercenie otworów, fazowanie, profilowanie i wykonywanie nietypowych fragmentów elementów kamiennych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy w zakładzie kamieniarskim
  • doświadczenie w obsłudze specjalistycznych narzędzi, takich jak różnego rodzaju piły diamentowe, szlifierki, polerki, frezarki
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.