Poszukujesz dobrze płatnej pracy na stanowisku inżyniera budowy? Oto wymarzona oferta dla Ciebie. Praca w Trondheim pozwoli Ci na udoskonalenie umiejętności w zakresie organizowania prac podczas budowy różnych obiektów przy wykorzystaniu dostępnych materiałów i sprzętu ciężkiego. Do Twoich zadań będzie należał bezpośredni kontakt z podwykonawcami, producentami oraz projektantami. Warunki niezbędne do podjęcia zatrudnienia to znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, sumienność, dokładność, a także współdziałanie w zespole.

Obowiązki

  • - uczestnictwo w odbiorach budowy
  • - kontrola kosztów nadzorowanej budowy
  • - przygotowanie obmiarów
  • - wycena oferty
  • - przygotowanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania

  • - doświadczenie w zawodzie
  • - znajomość przepisów ustawy prawa budowlanego
  • - umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • - wykształcenie wyższe kierunkowe
  • - znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • - mile widziane prawo jazdy kategorii B
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.