Myślisz o odpowiednich zarobkach na stanowisku inżyniera budowy? Nie wahaj się! Ta praca zapewni Ci nie tylko godne wynagrodzenie, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Pozwoli także na poznanie skandynawskich technik wykończeniowych oraz innowacji, obecnych w tamtejszym sektorze budowlanym. Wykorzystasz je podczas organizacji pracy przy budowanych lub remontowanych obiektach. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: udokumentowane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kategorii B i norweski numer personalny. Pożądana samodzielność i efektywność w działaniu.

Obowiązki

  • - uczestnictwo w odbiorach budowy
  • - kontrola kosztów nadzorowanej budowy
  • - przygotowanie obmiarów
  • - wycena oferty
  • - przygotowanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania

  • - doświadczenie w zawodzie
  • - znajomość przepisów ustawy prawa budowlanego
  • - umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • - wykształcenie wyższe kierunkowe
  • - znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • - mile widziane prawo jazdy kategorii B
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.