Zatrudnimy osobę na stanowisko inżyniera budowy w norweskim mieście Skien. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało planowanie prac oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia i materiały. Główne zadanie dotyczy tworzenia harmonogramów i raportów prac prowadzonych w ramach projektu. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi oraz wyobraźnią przestrzenną. Dodatkowo liczy się umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • - uczestnictwo w odbiorach budowy
  • - kontrola kosztów nadzorowanej budowy
  • - przygotowanie obmiarów
  • - wycena oferty
  • - przygotowanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania

  • - doświadczenie w zawodzie
  • - znajomość przepisów ustawy prawa budowlanego
  • - umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • - wykształcenie wyższe kierunkowe
  • - znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • - mile widziane prawo jazdy kategorii B
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.