Jeśli interesuje Cię praca na stanowisku inżyniera budowy w Kristiansand, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zdobywaj nowe doświadczenia w podczas budowy i wykończenia lokali mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Korzystaj z posiadanej wiedzy przy prowadzeniu rejestru umów i zleceń. Dostęp do ciekawej pracy za granicą zapewni Ci spełnienie następujących warunków: opanowanie rysunku technicznego, znajomość obsługi maszyn i narzędzi wykorzystywanych do prac budowlanych, zaangażowanie. Zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego, pozwalająca na swobodną komunikację.

Obowiązki

  • - uczestnictwo w odbiorach budowy
  • - kontrola kosztów nadzorowanej budowy
  • - przygotowanie obmiarów
  • - wycena oferty
  • - przygotowanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania

  • - doświadczenie w zawodzie
  • - znajomość przepisów ustawy prawa budowlanego
  • - umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • - wykształcenie wyższe kierunkowe
  • - znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • - mile widziane prawo jazdy kategorii B
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.