Dobrze płatna praca dla kandydatów na stanowisko inżyniera budowy w Norwegii. Do Twoich podstawowych zadań należy analiza dokumentacji technicznej oraz przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług. Twoje obowiązki to także ocena stanu ryzyka pożaru w momencie wykonywania prac oraz utrzymywanie porządku na stanowisku roboczym. Podstawowe wymagania: udokumentowane doświadczenie zawodowe, uprawnienia do pracy budowie, umiejętność pracy zespołowej. Pożądanym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • - uczestnictwo w odbiorach budowy
  • - kontrola kosztów nadzorowanej budowy
  • - przygotowanie obmiarów
  • - wycena oferty
  • - przygotowanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania

  • - doświadczenie w zawodzie
  • - znajomość przepisów ustawy prawa budowlanego
  • - umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • - wykształcenie wyższe kierunkowe
  • - znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • - mile widziane prawo jazdy kategorii B
O Fredrikstad
Fredrikstad to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Østfold. Fredrikstad jest 282. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 70 418 osób. Pod względem zaludnienia Fredrikstad zajmuje 7. miejsce wśród norweskich gmin.