Jeżeli pragniesz pracować ze zgraną ekipą na stanowisku inżyniera budowy w Bergen, ta oferta jest dla Ciebie. Twoje zadania obejmują czynności związane nie tylko ze sporządzaniem umów wykonawczych oraz zamówień materiałów. Obowiązki dotyczą również organizacji i wyznaczania zadań do realizacji dla grupy pracowników na wskazanym odcinku robót. Niezwykle ceniona jest znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych. Liczy się również bardzo dobry stan zdrowia oraz sprawność fizyczna.

Obowiązki

  • - uczestnictwo w odbiorach budowy
  • - kontrola kosztów nadzorowanej budowy
  • - przygotowanie obmiarów
  • - wycena oferty
  • - przygotowanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania

  • - doświadczenie w zawodzie
  • - znajomość przepisów ustawy prawa budowlanego
  • - umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • - wykształcenie wyższe kierunkowe
  • - znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • - mile widziane prawo jazdy kategorii B
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.