Jeśli interesuje Cię praca na stanowisku hydraulika, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zdobywaj nowe doświadczenia w montażu i demontażu instalacji sanitarnych i grzewczych w różnego rodzaju lokalach oraz budynkach. Korzystaj z posiadanej wiedzy podczas wykonywania napraw, a także innych zabezpieczeń, chroniących obiekty przed zalaniem. Dostęp do ciekawej pracy za granicą zapewni Ci spełnienie następujących warunków: opanowanie rysunku technicznego, jak również sprawna obsługa maszyn i narzędzi wykorzystywanych do prac hydraulicznych. Zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego, pozwalająca na swobodną komunikację.

Obowiązki

  • odczytywanie rysunków technicznych
  • budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, spawanie, uszczelnianie rur
  • montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy
  • użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki)
  • testowanie instalacji (ciśnieniomierze, szukanie wycieków)
  • budowanie relacji z klientami

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy jako hydraulik
  • Umiejętność samodzielnego montażu i uruchamiania instalacji wodno-grzewczych, sanitarnych w obiektach mieszkaniowych oraz przemysłowo-handlowych
  • doświadczenia w zakresie białego montażu, kładzenia rur oraz montażu kaloryferów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.