Chcesz dołączyć do ekipy najbardziej utalentowanych hydraulików, pracujących za granicą? Myślisz o pracy godnie wynagradzanej, w dynamicznie rozwijającej się firmie? Nie czekaj! Już dziś dostępna jest oferta na wskazane stanowisko. W zakresie Twoich obowiązków będzie montaż i demontaż instalacji sanitarnych, grzewczych i innych tego typu konstrukcji. Aby móc pracować w zawodzie, musisz mieć doświadczenie w branży lub szybko przyswajać wiedzę. Liczy się również dyspozycyjność, wyobraźnia przestrzenna oraz umiejętność pracy w wieloosobowych zespołach.

Obowiązki

  • odczytywanie rysunków technicznych
  • budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, spawanie, uszczelnianie rur
  • montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy
  • użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki)
  • testowanie instalacji (ciśnieniomierze, szukanie wycieków)
  • budowanie relacji z klientami

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy jako hydraulik
  • Umiejętność samodzielnego montażu i uruchamiania instalacji wodno-grzewczych, sanitarnych w obiektach mieszkaniowych oraz przemysłowo-handlowych
  • doświadczenia w zakresie białego montażu, kładzenia rur oraz montażu kaloryferów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.