Dla kogo będziesz pracowac?

Ogłoszenie dotyczy pracy w naszej firmie tj. JobbAssistanse AS zarejestrowanej w Norwegii. Pracę otrzymasz bez pośredników na umowę o pracę z naszą firmą.

Miejsce pracy:

Norwegia: .

Nie marnuj życia na nudną pracę! Zdobywaj nowe umiejętności jako hydraulik za granicą. W ramach podstawowych obowiązków będziesz zajmował się instalacją oraz naprawą węzłów cieplnych i rurociągów parowych przy użyciu różnych materiałów. Oprócz tego obowiązuje Cię koordynacja zaopatrzenia oraz systematyczne planowanie prac. Potrzebne elementy przy tym stanowisku to dokładność i staranność, doświadczenie w realizacji powierzonych zadań, precyzyjne wykonywanie pomiarów oraz praca z rysunkiem technicznym.

Obowiązki

  • odczytywanie rysunków technicznych
  • budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, spawanie, uszczelnianie rur
  • montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy
  • użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki)
  • testowanie instalacji (ciśnieniomierze, szukanie wycieków)
  • budowanie relacji z klientami

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy jako hydraulik
  • Umiejętność samodzielnego montażu i uruchamiania instalacji wodno-grzewczych, sanitarnych w obiektach mieszkaniowych oraz przemysłowo-handlowych
  • doświadczenia w zakresie białego montażu, kładzenia rur oraz montażu kaloryferów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
O Oslo
Oslo to stolica i największe miasto Norwegii, gmina na prawach okręgu oraz siedziba władz sąsiedniego okręgu Akershus. Oslo jest położone na południowym wschodzie kraju, w środkowej części regionu Østlandet, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø oraz kilku mniejszych cieków do zatoki Oslofjorden. Miasto Oslo liczy w swoich granicach administracyjnych 647 676 mieszkańców (2015), podczas gdy obszar zurbanizowany (tettsted) Oslo, obejmujący także tereny sąsiednich gmin, 942 084 mieszkańców (2014).