Oferta pracy zagranicznej na stanowisku glazurnika dla zdecydowanych. Zapewniona praca w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju. Twoje zadania obejmują czynności związane nie tylko z obsługą i kontrolą staniu technicznego maszyn oraz urządzeń. Obowiązki dotyczą również układania glazury i terakoty na uprzednio przygotowanych powierzchniach. Niezwykle ceniona jest umiejętność organizowania i planowania własnej pracy, jak również predyspozycje interpersonalne. Liczy się również bardzo dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna.

Obowiązki

  • analiza dokumentacji budowlanej
  • okładanie ścian płytkami wykonanymi z różnych materiałów
  • wykonywanie mazaiki
  • naprawa istniejących okładzinach z płytek
  • przygotowanie powierzchni przed ułożeniem płytek
  • wybór odpowiednich materiałów

Wymagania

  • cierpliwość
  • precyzja
  • kordynacja wzrokowo-ruchowa
  • sprawność fizyczna
  • sprawność manualna
  • zmysł estetyczności
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.