Poszukujesz dobrze płatnej pracy na stanowisku glazurnika? Ta oferta jest dla Ciebie. Praca w Skandynawii pozwoli Ci na udoskonalenie umiejętności w zakresie wykończenia różnych obiektów przy wykorzystaniu dostępnych materiałów budowlanych: płytek ceramicznych, gresów, elementów betonowych oraz gipsowych. Do Twoich zadań będzie należało wykonywanie pomocniczych robót budowlanych, takich jak przygotowanie odpowiedniego rodzaju kleju czy sprawny transport materiałów na stanowisko robocze. Warunki niezbędne do podjęcia zatrudnienia to znajomość języka norweskiego w stopniu komunikatywnym, sumienność, dokładność, a także współdziałanie w zespole.

Obowiązki

  • analiza dokumentacji budowlanej
  • okładanie ścian płytkami wykonanymi z różnych materiałów
  • wykonywanie mazaiki
  • naprawa istniejących okładzinach z płytek
  • przygotowanie powierzchni przed ułożeniem płytek
  • wybór odpowiednich materiałów

Wymagania

  • cierpliwość
  • precyzja
  • kordynacja wzrokowo-ruchowa
  • sprawność fizyczna
  • sprawność manualna
  • zmysł estetyczności
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.