Wymarzona oferta pracy w sektorze budownictwa na stanowisku glazurnika. Do Twoich zadań będą należały prace murarsko – glazurnicze wewnątrz i na zewnątrz budynku. Dodatkowo jako glazurnik będziesz czuwał nad postępem prac, aby ich realizacja przebiegała terminowo i zgodnie z harmonogramem. Warunki, jakie trzeba spełniać, by ubiegać się o zatrudnienie to: znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane świadectwo szkoły zawodowej, dyplom technika lub świadectwo czeladnicze w zawodzie.

Obowiązki

  • analiza dokumentacji budowlanej
  • okładanie ścian płytkami wykonanymi z różnych materiałów
  • wykonywanie mazaiki
  • naprawa istniejących okładzinach z płytek
  • przygotowanie powierzchni przed ułożeniem płytek
  • wybór odpowiednich materiałów

Wymagania

  • cierpliwość
  • precyzja
  • kordynacja wzrokowo-ruchowa
  • sprawność fizyczna
  • sprawność manualna
  • zmysł estetyczności
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.